تبلیغات
سبز نوشته های من
سبز نوشته های من
محیط زیست را دوست بداریم

نارنجی ها، سبز می شوند

مراسم رونمایی از نشان آهو، پیراهن جدید باشگاه سایپا و افتتاح دفتر حمایت از آهوی ایرانی همراه با ویژه برنامه های متنوعی خواهد بود.

این مراسم شنبه هفته آینده با حضور رییس سازمان حفاظت از محیط زیست و مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پارک طبیعت پردیسان برگزار می شود.
نشان آهو، روی خودروهای سایپا
نشان آهو گروه خودروسازی سایپا، توسط ابراهیم حقیقی، از طراحان بنام معاصر ایران طراحی شده است. ابراهیم حقیقی چند طرح به مقامات سایپا ارایه داد که در نهایت ، یکی از آنها برگزیده شد.
نشان طراحی شده آهو روی خودروهای تولیدی این گروه خودروسازی و همچنین روی پیراهن جدید باشگاه سایپا ثبت خواهد شد.
رونمایی لباس جدید توسط بازیکنان
رونمایی از پیراهن جدید باشگاه سایپا توسط بازیکنان شناخته شده این باشگاه صورت می گیرد. طبق برنامه ریزی های صورت گرفته ، قرار است محمد مایلی کهن، سرمربی تیم فوتبال این باشگاه و ابراهیم صادقی، کاپیتان تیم، در مراسم حضور یابند، ضمن اینکه از سایر بازیکنان تیمهای مختلف این باشگاه برای حضور در مراسم دعوت شده است.
در پیراهن جدید باشگاه سایپا ، به عنوان باشگاه حامی محیط زیست ، از رنگ سبز در کنار رنگ نارنجی استفاده شده که تا حدودی شبیه پیراهن وردربرمن، تیم ریشه دار کشور آلمان، است. شاید سایپا دومین تیمی در جهان باشد که از یک حیوان به عنوان نماد باشگاه خود استفاده می کند. درست مثل فرانسوی ها که از نشان خروس روی پیراهن خود بهره می گیرند.

منبع : خبرگزاری مستقل محیط زیست

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 18 خرداد 1389 توسط مریم علیزاده


درباره وبلاگ
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
نویسندگان
نظر سنجی
پیوند ها
آمار سایت
Blog Skin